Spolupráce s informačními centry

Tím že zkonsolidujeme vaše služby, ušetříme vám čas a náklady

Hlavním přínosem služby všekolem.cz je shromažďování dat a jejich následná prezentace na internetu. Služba je postavena na velké databázi informací z cestovního ruchu. Na základě nabytých zkušeností jsme vytvořili nástroje, které vám zcela jednoduše a komfortně pomohou se správou událostí a s vytvářením přehledů statistik návštěvnosti.

Důvodem shromažďování dat, které vytváříte je jejich následná propagace a zviditelnění. Nabízíme vám spolupráci. Pokud vaše data již existují, můžeme je od vás automatizovaně stahovat. Pokud neexistují, můžete využít naše rozhraní pro vkládání a správu dat. Tato forma spolupráce je zcela zdarma.

Jak se můžete zapojit (bez vícepráce)?

Samotné zapojení do planujvylety.cz pro vás neznamená vícepráce nebo další náklady. Data, která stejně vytváříte, nám můžete předávat zcela automatizovaně skrze standardizované xml. Dnes tuto formu spolupráce běžně využíváme s našimi partnery.

Jak si to můžete zjednodušit?

Mimo formátu xml můžete pro zadávání dat využít naše rozhraní. Je jednoduché, účelné a efektivní. Nyní ho využívá mnoho našich zákazníků. Čas a náklady ušetříte tím, že data jednou vložíte k nám a my je zcela automatizovaně předáme třetím stranám, které si určíte sami. Tzn. data, která jednou zadáte do databáze vsekolem.cz, se posléze budou bez další práce zobrazovat na více místech.

Jak s vašimi daty pracujeme my?

Data z databáze zveřejňujeme v rámci naší služby planuvylety.cz. Jedná se o plánovač pobytů a výletů. Koncový uživatel si díky této službě může naplánovat svůj pobyt nebo dovolenou dřív než na ni vyrazí a přímo na místě se pak může věnovat svým blízkým, odpočinku a zájmům.

Další službou jsou infopanely, které si naši zákazníci vkládají na své stránky (decentralizovaná propagace). Jedná se o inteligentní komponentu, která po vložení na stránky zcela automatizovaně zobrazuje aktuální dění, události a místní zajímavosti v okruhu 20 km.

Ceník služeb

Popis služby základ mini standard VIP
Přístup do rozhraní pro ruční vkládání záznamů ne 1320 (110) záznamů 2640 (220) záznamů neomezeně
Automatizované stahování záznamů do vsekolem (xml feed) 1x 2x 4x 6x
Zobrazování záznamů v rámci služby planujvylety.cz ano ano ano ano
Vyhledávání záznamů v rámci služby planujvylety.cz ano ano ano ano
Vkládání záznamů do plánovače a odesílání mailem ano ano ano ano
Konsolidace záznamů v rámci vsekolem.cz ano ano ano ano
Infopanel ne 1x 3x 6x
Přístupy xml pro stahování konsolidovaných záznamů z vsekolem.cz na vybrané portály ne 2x 4x 6x
PR článek (možnost vložení a zobrazování článků) ne ne 2x 4x
Topování záznamů ne ne ano ano
Přístup do rozhraní ne ano ano ano
Přístup do reportingu ne ano ano ano
Roční cena služby zdarma 19 080 CZK
(1 590 Kč /měs.)
35 760 CZK
(2 980 Kč /měs.)
94 680 Kč
(7 890 Kč /měs.)

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte na obchod@vlapon.com. Náš obchodní zástupce Vám vysvětlí detaily služby, případně připraví balíček na míru.

Ceník inzerce

Název inzerce Popis inzerce Měsíc Půlrok
(sleva 15%)
Rok
(sleva 25%)
Vložení záznamu do služby

Váš záznam je součástí projektu planujvylety.cz.
Váš záznam se zobrazuje ve vyhledávání služby planujvylety.cz.
Váš záznam se zobrazuje v mapovém podkladu.
Váš záznam se zobrazuje v hlavním panelu služby planujvylety.cz (levý panel, vedle plánovače).
Vkládní vašeho záznamu do plánovače, odesílání mailem.

zdarma
Topování 1x záznamu standard

Váš záznam se přednostně zobrazuje v rámci kraje ve vyhledávání služby planujvylety.cz. To znamená, že pokud návštěvník portálu vyhledává a váš záznam se vykytuje v rámci daného kraje, zobrazí se (nemusí být v okruhu vyhledávání).
Váš záznam má vyšší prioritu v rámci mapy.
Váš záznam se přednostně zobrazuje v hlavním panelu služby planujvylety.cz (levý panel, vedle plánovače).

1 090 Kč 5 559 Kč 9 810 Kč
Topování 1x záznamu exkluzive

Váš záznam se přednostně zobrazuje v rámci celé ČR ve vyhledávání služby planujvylety.cz. To znamená, že pokud návštěvník portálu vyhledává kdekoliv v ČR, váš záznam se zobrazí.
Váš záznam má vyšší prioritu v rámci mapy.
Váš záznam se přednostně zobrazuje v hlavním panelu služby planujvylety.cz (levý panel, vedle plánovače).

3 490 Kč 17 799 Kč 31 410 Kč
PR článek

PR článek se zobrazuje na prvních pozicích hlavního panelu služby planujvylety.cz. Jeho zobrazování je navázané na místo (samosprávu, okres, kraj), je také dohledatelný podle názvu a klíčových slov. PR článek se hodí pro popis velkých akcí (např. fetivalů) nebo oblastí, zakoutí (např. přírodních zajímavostí), ale také významných objektů (např. hrady, zámky) a podobně. Touto formou lze prezentovat také kraje nebo turistické oblasti. Návštěvník portálu si může PR článek vložit do plánu a později se k němu vrátit.

3 490 Kč 17 799 Kč 31 410 Kč
Partnerský banner

V těle mailu, který si posílá návštěvník portálu planujvylety.cz ze svého plánovače, se zobrazuje váš banner. V mailu jsou tři bannery, místo není sdílené.

2 490 Kč 12 699 Kč 22 410 Kč
Hlavní banner

Je vám k dispozici hlavní banner služby planujvylety.cz (v mapě). Tento banner není sdílený, je určen pouze pro vás.

8 990 Kč 45 849 Kč 80 910 Kč

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte na obchod@vlapon.com. Náš obchodní zástupce Vám vysvětlí detaily služby, případně připraví balíček na míru.

Jak naše služba pokrývá vaše okolí?

Zde se můžete podívat, jak je vaše okolí pokryté naší službou. Napište název své samosprávy (nebo jakékoliv samosprávy):

Po výběru se v levém panelu zobrazí přehled záznamů, které jsou aktuálně v daném místě k dispozici. Nejdříve časově omezené akce a aktivity (výstavy, koncerty, akce pro děti, nabídky sportovního vyžití apod.), poté důležité objekty a zajímavosti (zámky, hrady, muzea, ale i kostely apod.). To jak bude infopanel vypadat a co bude zobrazovat, si zákazník určuje sám.

Následuje mapa zobrazující pokrytí samospráv naší službou v okolí.

* pokud máte pocit, že se toho moc ve vašem okolí nenachází, právě zde probíhá kampaň a pracujeme na tom.

Pokrytí naší služby

Příklad našich partnerů