Background Image

Spolupráce s provozovateli ubytovacích zařízení

Kdo jsme a co děláme?

Databáze našich služeb obsahuje desetitisíce záznamů z celé ČR. Nacházejí se v ní nejen historicky, turisticky, kulturně nebo jinak zajímavé objekty, ale také a to zejména společenské akce a události. Denně databázi doplňujeme a aktualizujeme tisíci záznamy, které jsou potom využívány uživateli našeho portálu planujvylety.cz a mobilní aplikace Gouven. Lidé, kteří si plánují výlety a dovolené zároveň hledají i vhodné ubytovací zařízení.

Na trhu je k dispozici mnoho služeb a nástrojů, které poskytují propagaci ubytovacích zařízení. Většinou se jedná o portály katalogového typu. My vám však nabízíme celou řadu možností, jak nabídku vašeho ubytování a služeb zviditelnit. Přivedeme vám nové zákazníky a propojíme vás s děním ve vašem okolí. Vaši službu doplníme o stále aktuální přehled kulturního, sportovního a společenského vyžití, což jistě ocení všichni, kdo se u vás ubytují. V praxi to znamená, že zákazník, který si vybere při plánování své dovolené vaše ubytovací zařízení, se zároveň dozví co se kolem vás aktuálně děje a bude si moci naplánovat dopředu, jak stráví svůj volný čas.

Vaše ubytovací zařízení budeme prezentovat na planujvylety.cz a v mobilní aplikaci Gouven.

Co vám nabízíme?

Vytvoření záznamu vašeho ubytovacího zařízení

Popis vašeho objektu (nebo služby) si u nás můžete pořídit zcela zdarma. Vytvoříte si tzv. záznam. Pro své ubytovací zařízení připravíte popis, nahrajete fotografie a kliknutím do mapy vyberete pozici (GPS). Zadáte kontaktní údaje, aby se s vámi váš potencionální zákazník mohl spojit. Pokud máte více ubytovacích zařízení, můžete tento krok opakovat dle potřeby. K již vytvořeným záznamům se můžete kdykoliv vrátit a podle potřeby je upravovat.

Vaše ubytovací zařízení se od této chvíle bude zobrazovat v planujvylety.cz a v mobilní aplikaci Gouven. Získáte tisíce potencionálních zákazníků, kteří k vám přijedou za zážitky, zábavou a odpočinkem. Váš objekt se bude zobrazovat v mapovém podkladu našich služeb, bude se řadit mezi ostatní a zobrazovat se společně s popisem a fotkou. Bude také samozřejmě zařazen do vyhledávání v našich službách.

Topování záznamu (prioritizace)

Jednou z cest jak zvýšit vyhledatelnost a dostupnost vašeho záznamu v našich službách je tzv. topováni. V praxi to funguje tak, že se váš objekt graficky zvýrazní, čímž se zviditelní a stane se poutavější pro oko. Následně se bude přednostně zobrazovat před ostatními záznamy ve výsledcích vyhledávání.

Váš záznam se návštěvníkovi stránek zobrazí pokaždé, když se bude zajímat o vaší lokalitu. Není ani tak důležité, co nebo jaký typ záznamu uživatel hledá. Pokud se událost nebo objekt, který uživatel hledá, nachází ve vzdálenosti do 15 km až 25 km (dle typu služby) od vašeho ubytovacího zařízení, záznam vašeho ubytovacího zařízení se ve výpisu zobrazí na předních místech.

Mimo to získá váš záznam lepší pozici v mapovém podkladu. Bude na viditelnějším místě a graficky zvýrazněn tak, aby uživatele, který bude procházet mapou, zaujal. Pokud na objekt v mapě klikne, zobrazí se mu detail vašeho ubytovacího zařízení včetně kontaktních údajů. Zároveň se mu v hlavním panelu zobrazí (hned za detailem vašeho záznamu) soupis zajímavostí, akcí a událostí z nejbližšího okolí. Vše seřazeno podle vzdálenosti.PR článek

Pokud vám nabízený prostor pro propagaci nestačí a vaše podnikání si podle vás zaslouží větší prostor k představení, můžeme vám nabídnout PR článek. Článek se zobrazuje přímo na hlavní stránce portálu planujvylety.cz. Bez jakéhokoliv přepínání mezi stránkami nebo otevírání nových záložek v prohlížeči. Výhodou planujvylety.cz je, že výběr akcí a sestavování plánu je dostupné na jedné stránce. Takže uživatele nerušíme od započatého plánování.

PR článek posouvá vaší prezentaci zase o kus dál a dává vám možnost oslovit další potencionální zákazníky. Záměrem je detailně popsat nejen vaše podnikání, ale přiblížit i možnosti kulturně –společenského vyžití ve vašem okolí. Dnešní klienti jsou většinou nároční a kromě kvalitního ubytování žádají i atraktivní vyžití.

PR článek je samozřejmě potřeba podpořit. Proto by jeho součástí měla být i galerie fotografií. Prezentace pak vypadá líp a působí důvěryhodněji. Pokud si přejete, mohou být součástí prezentace také externí odkazy, které se budou otevírat v další záložkách prohlížeče. Avšak pamatujte, není dobré to přehánět a odtrhávat čtenáře od původního záměru plánování.

PR článek také bude samozřejmě dohledatelný v našich službách. Ve výsledcích hledání má vyšší prioritu zobrazování, takže bude vždy na viditelném místě. Pokud se na to nebudete cítit, článek vám můžeme připravit my nebo můžeme zrevidovat vaši tvorbu.Hlavní banner služby planujvylety.cz

Banner vaší služby může být umístěn i nad hlavní mapou v planujvylety.cz. Banner může odkazovat na již existující záznam vašeho objektu nebo služby na planujvylety.cz. Jeho „proklikem“ se celé planujvylety.cz přepne na váš záznam a uživateli se zobrazí seznam akcí a událostí z vašeho okolí. Také může zobrazovat PR článek nebo odkazovat na externí stránky.

Banner je cílený, respektive je navázaný na okres nebo víc okresů, které jsou pro vás důležité. To znamená, že váš banner se zobrazuje pokaždé, když planujvylety.cz otevře někdo z daného okresu nebo se přepne vždy, když někdo vyhledá a zobrazí záznamy v daném okrese. Je možné obsadit i více okresů.

Infopanel a kalendář akcí na vaše stránky

Potencionální zákazník přijde na vaše stránky. Prohlíží si je a přemýšlí zda je vaše ubytovací zařízení to pravé. Jedna z věcí, která ho může přesvědčit je aktuální přehled akcí a událostí ve vašem okolí. Upozorněte ho přímo na vašich stránkách na dění a zajímavosti, které se u vás dějí a přilákejte ho přímo k vám.

Přidejte si na své stránky infopanel. Je to jednoduchý objekt, který vložíte do šablony stránek, na místo, kde bude na první pohled vidět. Infopanel je nastaven tak, aby postupně zobrazoval informace, události a zajímavosti v okruhu do 20 – 30 km od místa vašeho ubytování nebo jiné nabízené služby. Po vložení je pro vás panel zcela bezúdržbový a o data a chod se staráme my.

Druhou komponentu, kterou můžete umístit na vaše stránky, je kalendář akcí. Je rozsáhlejší a přehlednější než infopanel a návštěvník vašich stránek si může vybrat okruh svých zájmů a nechat si zobrazit pouze to, co ho zajímá. Kalendář také zobrazuje akce, události a zajímavosti z okolí 20 – 30 km. Po vložení je pro vás již zcela bezúdržbový a o data a chod se staráme my.

Poskytneme vám přístup do našeho uživatelského rozhraní. V něm můžete upravovat záznam své služby nebo objektu. A pokud připravujete nějakou akci nebo událost, můžete ji zadat do vsekolem.cz a my je budeme propagovat ve vašem okolí.

Ceník služby pro ubytovací zařízení

Název služby Popis Cena na měsíc Cena na rok *
Základní topování 1. Zapracování záznamu do služby (Rozšířený záznam).
2. Objekt bude prioritizován a bude se zobrazovat před běžnými záznamy.
3. Záznam bude graficky zvýrazněn, aby upoutal.
4. Záznam se bude přednostně zobrazovat ve vyhledávání služby planujvylety.cz a Gouven.
5. Ve výsledku vyhledávání se bude záznam zobrazovat prioritně a vždy, pokud se bude nacházet do 15km od vyhledáváného záznamu.
6. Objekt se bude přednostně zobrazovat v mapovém podkladu služby (bude v popředí mapy), bude graficky zvýrazněn a bude lépe vidět.
390 CZK 4 290 CZK
Rozšířené topování "1. Zapracování záznamu do služby (Rozšířený záznam).
2. Objekt bude prioritizován a bude se zobrazovat před běžnými záznamy a před záznamy Základní topování.
3. Záznam bude graficky zvýrazněn, aby upoutal.
4. Záznam se bude přednostně zobrazovat ve vyhledávání služby planujvylety.cz a Gouven.
5. Ve výsledku vyhledávání se bude záznam zobrazovat prioritně a vždy, pokud se bude nacházet do 25km od vyhledáváného záznamu.
6. Objekt se bude přednostně zobrazovat v mapovém podkladu služby (bude v popředí mapy), bude graficky zvýrazněn a bude lépe vidět."
990 CZK 10 890 CZK
Nejvyšší topování "1. Zapracování záznamu do služby (Rozšířený záznam).
2. Objekt bude prioritizován a bude se zobrazovat před běžnými záznamy, před záznamy Základní topování a před záznamy Rozšířené topování.
3. Záznam bude graficky zvýrazněn, aby upoutal.
4. Záznam se bude přednostně zobrazovat ve vyhledávání služby planujvylety.cz a Gouven.
5. Ve výsledku vyhledávání se bude záznam zobrazovat prioritně v rámci celé ČR (bez omezení).
6. Objekt se bude přednostně zobrazovat v mapovém podkladu služby (bude v popředí mapy), bude graficky zvýrazněn a bude lépe vidět."
4 000 CZK 44 000 CZK
Banner vložit do mailu "1. Uživatel planujvylety.cz si plánuje své výlety a dovolené ještě než vyrazí na cesty. Plán si zasílá na svůj email. K mailu se potom opakovaně vrací. Součástí mailu je také banner ukazující na hlavní záznam zákazníka.
2. Banner v mailu je bez omezení lokalizace. Tedy banner se bude zobrazovat všem bez rozdílu místa pobytu.
3. Počet bannerů v mailu je omezen na čtyři bannery."
1 500 CZK 16 500 CZK
Velký PR článek "1. PR článek představuje možnost oslovit větší počet potencionálních zákazníků.
2. Cílem je detailně popsat objekt nebo představit službu.
3. Možnost vložit fotografie a prezentaci podpořit fotografiemi.
4. Možnost vložit odkazy na externí stránky nebo prezentace.
5. PR článek se otevře vždy, kdy uživatel vybere záznam z daného okresu, kde se nachází objekt, na který prezentace odkazuje.
6. PR článek uvidí každý, kdo otevře PV a nachází se v daném okrese.
7. PR článek uvidí každý, kdo vyhledává záznamy v daném okrese.
8. PR článek je součástí vyhledávání služby. Ve výsledcích vyhledávání je PR článek řazen podle rozšířeného topování."
9 000 CZK 99 000 CZK
PR článek navázaný na záznam "1. Tento typ PR článku představuje možnost oslovit větší počet potencionálních zákazníků. Článek je navázaný na záznam objektu nebo služby zákazníka v hlavním panelu PV. Uživatel klikne na odkaz v záznamu a zobrazí se mu PR článek.
2. PR článek je součástí vyhledávání služby. Ve výsledcích vyhledávání je PR článek řazen podle Rozšířeného topování.
3. Cílem PR článku je detailně popsat objekt nebo představit službu.
4. Článek lze podpořit fotografiemi.
5. Možnost vložit odkazy na externí stránky nebo prezentace.
6. PR článek uvidí každý, kdo vyhledává záznamy v daném okrese. "
1 500 CZK 16 500 CZK
Hlavní banner služby planujvylety.cz "Ve službě planujvylety.cz se zobrazuje nad mapou banner. Tento prostor lze pronajmout k použití vlastního banneru. Banner lze navázat na okres. V rámci ČR je 133 okresů. Cena je za 1 okres a měsíc." 3 500 CZK 38 500 CZK
Infopanel a kalendář akcí na stránky ubytovacího zařízení a propagace vlastních akcí "1. Ubytovací zařízení má k dispozici infopanel a kalendář akcí, které vloží na své stránky a poskytuje tak informace svým zákazníkům o dění v okolí.
2. Bez další vícepráce pro zákazníka - Data poskytujeme my. O provoz se staráme my.
3. Ubytovací zařízení obdrží přístup do uživatelského rozhraní, kde spravuje své záznamy.
4. V ceně je 10 aktivních událostí, které ubytovací zařízení používá pro svou propagaci a propagací svých akcí. "
--- 2 890 CZK

* jeden měsíc zdarma při roční platbě

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte na obchod@vlapon.com nebo zavolejte na +420 727 882 544.

Naše služba pokrývá celou ČR

Počet informací v naší službě neustále roste

Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům.

Partneři naší služby